Szerszámszerelő

pozíció

Székesfehérvár
2023. április 17.
A Howmet Wheels System Europe autóbuszokhoz és kamionokhoz készít piacvezető préskovácsolt alumínium kereket. Kimagasló termékeinek vevői az autóipari szektor legnagyobb busz és kamion gyártói.

Szeretnél

  • Szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • Önmegvalósítást kreatív környezetben?
  • Tanulni egy olyan csapatban, mely tele olyan lelkes kolégákkal, mint te?

Gyere és csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • Présszerszámok ellenőrzése, mérése összeszerelése, előkészítése
  • Szerszámcserék lebonyolítása
  • Szerszámok tisztítása és karbantartása
  • Homokszóratásra való elkészítés
  • Daruzási és targoncázási műveletek
  • Kapcsolódó adatbázisok, mérőlapok kezelése, töltése

Várjuk jelentkezésed ha:

  • Rendelkezel emelőgépes (darus) végzettséggel
  • Képes vagy önállóan dolgozni, szakmai döntéseket hozni és
  • Vállalod a folyamatos (12 órás) munkarendet
  • Jól boldogulsz a műszaki rajzok olvasásával, valamint jó problémamegoldó készséggel rendelkezel

Előnyt jelent:

  • Fémipari végzettség
  • Szerszámkészítő/szerszámszerelői tapasztalat
  • Lakatosipari tapasztalat
  • Emelőgép kezelői jogosítvány: darus és/vagy targoncás vizsga

Ajánlatunk

  • Versenyképes alapbér
  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlék
  • Kiemelkedő cafeteria csomag
  • Negyedéves, teljesítmény alapú bónusz
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok
  • Tanfolyamok
  • Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat