Pénzügyes gyakornok

pozíció

Székesfehérvár
2022. július 18.
Szeretnél: • a megszerzett emléleti tudás mellé gyakorlati tapasztalatot? • előnyt élvezni a munkaerőpiacon az egyetem befejezése után azáltal, hogy projektmunkákon keresztül gazdagítod ismereteidet? Akkor gyere, fejlődjünk együtt! Csatlakozz pénzügyi csapatunkhoz gyakornokként!

Feladatok:

  • Pénzügyi csapat napi feladatainak támogatása
  • Adminisztratív feladatok
  • Törzsadatok és cikkszámok ERP rendszerbe történő felvétele és karbantartása (Item creation)
  • Készletkorrekciós kérések vállalatirányítási rendszerben történő kezelése
  • Beruházásokkal kapcsolatos riportok készítése

Elvárások:

  • Pénzügyi vagy gazdasági területen folytatott tanulmányok
  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • Agilis személyiség, csapattal való magas együttműködés
  • Erős kommunikációs készség
  • Heti legalább 2-3 nap vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)

Ajánlatunk:

  • Kötelező szakmai gyakorlati lehetőség
  • Aktív részvétel a pénzügy mindennapi tevékenységében
  • Tapasztalatszerzési lehetőség pénzügyi területen
  • Rugalmas munkavégzés
  • Versenyképes bérezés

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • Hosszútávú elköteleződés