Quality mérnök

pozíció

Székesfehérvár, Keréktermékgyár
2022. április 11.
Csatlakozz Székesfehérváron bővülő Keréktermék üzletágunk új üzeméhez, ahol prémium kategóriás alumínium kerekeket készítünk tehergépjárművekhez, kamionokhoz, autóbuszok és vontatókhoz. A több, mint 800 főt foglalkoztató egységünkben alumínium préskovácsolásával, megmunkálásával és felületkezelésével foglalkozunk.

MI A MUNKAKÖR CÉLJA?

A Quality manager beosztottjaként felelős leszel az általad  támogatott megmunkáló területek és az ott gyártott termékek minőségügyi szabványoknak és vevői követelményeknek való megfeleléséért. Biztosítani fogod a termelési területeken alkalmazott minőségügyi rendszerek kidolgozását, működtetését, fejlesztését a Howmet-Köfém Kft. Keréktermékgyár  EHS, minőségügyi és HBS (Lean) rendszereinek irányelveivel összhangban. Fejleszteni fogod a Keréktermékgyár minőségügyi rendszerét, elősegítve ezzel az előállított termék kiváló minőségét, a vevői elégedettség növelését és a vállalati célok teljesülését.

MILYEN FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD?

  • Támogatod a sorozatgyártást (például mérőszámok nyomon követése, eltérések esetén kivizsgálások koordinálása, 8D riportok készítése)
  • Elvégzed az általad előkészített belső- és külső auditokat (IATF16949, VDA 6.3)
  • Minőségbiztosítási dokumentációkat készítesz (például munka- és ellenőrzési utasítások, ellenőrzési tervek, FMEA)
  • Nyomon követed a teljesítménymutatókat, szükség esetén javító intézkedéseket kezdeményezel
  • Statisztikai elemzéseket és kiértékeléseket végzel
  • Szoros kapcsolatot tartasz a beszállítókkal és a vevőkkel, eljársz a vevői reklamációk kezelésében, azok kivizsgálásában
  • Aktívan részt veszel az új projektek bevezetésében

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA RENDELKEZEL:

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal
  • Magabiztos angolnyelv-tudással
  • Minőségügyi alapeszközök (FMEA, Control Plan, PPAP, APQP) és problémamegoldó technikák (8D, 5Why, Ishikawa) ismeretével
  • Méréstechnikai alapismeretekkel
  • Nagyfokú terhelhetőséggel, multitasking- képességgel
  • Kezdeményezőkészséggel és együttműködési készséggel

Amit cserébe nyújtunk Neked:

  • Stabil, nagyvállalati hátteret
  • Csúcstechnológiájú berendezéseket
  • Világon egyedi és védett technológiákat
  • Elismert szakemberekből álló csapatot
  • Változatos és kihívást jelentő feladatokat
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomagot
  • Munkába járás támogatását
  • Lakhatási támogatást