Kommunikációs gyakornok

pozíció

Székesfehérvár
2022. augusztus 01.

Szeretnél:

  • a megszerzett emléleti tudás mellé gyakorlati tapasztalatot?
  • előnyt élvezni a munkaerőpiacon az egyetem befejezése után azáltal, hogy projektmunkákon keresztül gazdagítod ismereteidet?
      Akkor gyere, fejlődjünk együtt!

Feladatok:

  • Tartalomgyártás a belső munkavállalói kommunikációhoz
  • Facebook kommunikáció előkészítése, ügynökséggel való kapcsolattartás
  • Szoros együttműködés a különböző szervezeti egységekkel, a beérkező kommunikációs igények becsatornázása, előkészítése
  • A vezetők számára legfontosabb információkról kivonat készítés
  • Belső események kommunikálásának előkészítése, folyamat működtetése, nyomon követése
  • Munkavállalóknak szóló vezetői tájékoztatóhoz a szükséges anyagok előkészítése

Elvárások:

  • Kommunikációs területen folytatott tanulmányok
  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
    • Legalább heti 20 órás rendelkezésre állás
    • Jártasság az MS szoftverekben (Excel, PPT, Teams)
    • Agilis, magabiztos személyiség
    • Erős kommunikációs készség, kreativitás

Ajánlatunk:

  • Kötelező szakmai gyakorlati lehetőség
  • Tapasztalatszerzési lehetőség kommunikációs területen
  • Versenyképes bérezés

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv középszintű ismerete (szóban és írásban)