Karbantartó mérnök

pozíció

Székesfehérvár
2022. június 27.

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden!

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?

A következő fő feladatok várnak Rád:

  • A munkakör fő célja a termelési területen üzemelő összes termelőberendezés vagy az azokat kiszolgáló műszaki rendszerek karbantartás jellegű műszaki fejlesztése a mindenkori műszaki megbízhatósági és költséghatékonysági célok érdekében;
  • Karbantartó csoport műszaki támogatása a rendelkezésre állási, költségmegtakarítási célok elérésének érdekében
  • Költségcsökkentő / megbízhatóságnövelő műszaki projektek vezetése;
  • Kapcsolattartás külső vállalkozókkal.

Leendő kollégánk lehetsz, amennyiben:

  • Műszaki területen mérnöki végzettséget szereztél
  • Minimum 2 év, termelővállalatnál szerzett karbantartó-, gyártó-, folyamatmérnöki  tapasztalattal rendelkezel
  • Kommunikációképes angol nyelvtudásod van
Előny:
  • Műszaki szakmai angol nyelvismeret
  • TPM, PDM, egyéb karbantartási rendszeretek ismerete

Siker faktor – amivel sikeres lehetsz vállalatunknál:

  • Kezdeményezőkészség
  • Jó szervezőkészség
  • Problémamegoldó szemlélet
  • Nagyfokú önállóság
  • Felelősségteljes munkavégzés

Miért érdemes csatlakoznod hozzánk?

  • Karrier lehetőség
  • Világszinten elismert szakemberekkel dolgozunk
  • Világon egyedi és védett technológiák
  • Csúcstechnológiájú berendezések
  • Teljesítmény alapú, piacon kiemelkedő bérezés