Hegesztő – Turbinalapát gyáregység

pozíció

Székesfehérvár
2022. február 25.
Csatlakozz a Howmet-Köfém Kft. Turbinalapát gyáregységéhez, ahol szuperötvözetből öntéssel készült, ipari-, és specifikus területen történő felhasználásra szánt precíziós öntvények és turbina alkatrészek felületi megmunkálása, roncsolásmentes (folyadékbehatolásos, azaz penetrációs, röntgen, illetve szemrevételezéses) anyagvizsgálata, méretellenőrzése, valamint hőkezelése történik.

Főbb feladatok, munkák:

  • A turbinalapátok öntés utáni műveleteinek előírások szerinti elvégzése.
  • A munkadarabok előkészítése a TIG hegesztésre.
  • A munkadarabokon a javító TIG hegesztés előírás szerinti elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középiskolai végzettség.
  • Hegesztő bizonyítvány (OKJ).
  • Pontos, precíz munkavégzés.
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség.
  • Jó kommunikációs képesség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér.
  • 13. havi fizetés.
  • Éves bónusz.
  • Hiányzásmentes jutalom.
  • Karácsonyi juttatás.
  • Cafeteria csomag.
  • Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül.
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag.
  • Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok.
  • Tanfolyamok.
  • Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat.
  • 5+2-es 3 műszakos munkarend.
  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlék.