Elektromos karbantartó – villanyszerelő

pozíció

Székesfehérvár
2022. április 30.
Csatlakozz a székesfehérvári folyamatosan bővülő Keréktermék gyárunkhoz, ahol prémium kategóriás alumínium kerekeket készítünk tehergépjárművekhez, kamionokhoz, autóbuszok és vontatókhoz. A több, mint 800 főt foglalkoztató egységünkben alumínium préskovácsolásával, megmunkálásával és felületkezelésével foglalkozunk. Kimagasló termékeinek vevői az autóipari szektor legnagyobb busz és kamion gyártói.

Feladataid egy átlagos napon:

• A Központi Szolgáltatás területén található villamos rendszerek karbantartása, ellenőrzése, fejlesztése • Villamos berendezések ki- és bekötése, hibakeresés • Aktív részvétel a megelőző karbantartásban • Karbantartási munkák dokumentálása • Mechanikus karbantartók támogatása • Mérőrendszerek felügyelete, részvétel a mérések dokumentálásában

Várjuk jelentkezésed, ha:

• Villanyszerelő vagy erősáramú berendezés szerelő végzettséged van • Gyártó vagy szolgáltató környezetben szerezted tapasztalatod • Villamos rajz olvasási készséged van • Felhasználó szintű (MS Office) számítógépes ismeret birtokában vagy • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Esélyeid növeli, ha:

• Jártas vagy frekvenciaváltók, lágyindítók, villamos vezérlések bekötésében és szerelésében • Érintésvédelmi, villámvédelmi vagy tűzvédelmi felülvizsgálói jogosultsággal rendelkezel • Nehéz/könnyűgépkezelői alaptanfolyamot végeztél • Emelőgépkezelő jogosítványod van

Ajánlatunk:

• Versenyképes alapbér • 13. havi fizetés • Kiemelkedő cafeteria csomag • Éves, teljesítmény alapú bónusz • Vállalati egészségbiztosítás csomag • Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül • Munkába járás támogatása • Lakhatási támogatás • Tanfolyamok • Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat