Elektromos karbantartó (emelőgép)

pozíció

Székesfehérvár
2022. február 28.
Szeretnél kihívásokkal teli önálló munkát végezni? Szakmailag fejlődni és formálni a világot? Tanulni egy olyan csapatban, mely tele van olyan lelkes kollégákkal, mint Te?

Feladatok:

  • A vállalat területén lévő emelő berendezések vizsgálata, karbantartása
  • Daruk villamos hibáinak javítása, szerelése

Elvárások:

  • Villanyszerelő vagy Erősáramú villamosipari szakképzettség
  • Képes legyen csoportban és egyénileg is eredményesen dolgozni
  • B kategoriás jogosítvány
  • Szükség esetén 3 műszak vállalása

Előnyök:

  • Frekvenciaváltók, PLC-k szerelésében, karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Emelőgépek karbantartásában szerzett jártasság
  • Nehéz/könnyűgépkezelői alaptanfolyam
  • Emelőgépkezelő jogosítvány

Ajánlatunk:

  • Versenyképes alapbér
  • havi fizetés
  • Kiemelkedő cafeteria csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag
  • Életbiztosítás
  • Munkábajárás támogatása
  • Lakhatási támogatás