Elektromos karbantartó (emelőgép)

Székesfehérvár
2024. február 29.

Szeretnél

·       Kihívásokkal teli önálló munkát végezni? ·       Szakmailag fejlődni és formálni a világot? ·       Tanulni egy olyan csapatban, mely tele van olyan lelkes kollégákkal, mint Te?

Feladatok:

·     A vállalat területén lévő emelő berendezések  vizsgálata, karbantartása ·     Daruk villamos hibáinak javítása, szerelése

Elvárások:

·       Villanyszerelő vagy Erősáramú villamosipari szakképzettség ·       Képes legyen csoportban és egyénileg is eredményesen dolgozni ·       B kategoriás jogosítvány ·       Szükség esetén 3 műszak vállalása

Előnyt jelent:

·       Frekvenciaváltók, PLC-k szerelésében, karbantartásában szerzett tapasztalat ·       Emelőgépek karbantartásában szerzett jártasság ·       Nehéz/könnyűgépkezelői alaptanfolyam ·       Emelőgépkezelő jogosítvány

Amit kínálunk:

·       Versenyképes alapbér ·       13. havi fizetés ·       Kiemelkedő cafeteria csomag ·       Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül ·       Vállalati egészségbiztosítás csomag ·       Életbiztosítás ·       Munkábajárás támogatása ·       Lakhatási támogatás