Elektromos karbantartó

pozíció

Székesfehérvár
2022. február 28.
Tevékenység főbb területei közé tartozik az irodai és egyéb épületvillamossági szerelés, ipari villamos és elektromos rendszerek karbantartása felügyelete és fejlesztése a Központi Szolgáltató szervezet területén.

Feladataid egy átlagos napon:

  • A Központi Szolgáltatás területén található villamos rendszerek karbantartása, ellenőrzése, fejlesztése
  • Villamos berendezések ki- és bekötése, hibakeresés
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartásban
  • Karbantartási munkák dokumentálása
  • Mechanikus karbantartók támogatása
  • Mérőrendszerek felügyelete, részvétel a mérések dokumentálásában

Várjuk jelentkezésed, ha:

  • Villanyszerelő vagy erősáramú berendezés szerelő végzettséged van
  • Gyártó vagy szolgáltató környezetben szerezted tapasztalatod
  • Villamos rajz olvasási készséged van
  • Felhasználó szintű (MS Office) számítógépes ismeret birtokában vagy
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Esélyeid növeli, ha:

  • Jártas vagy frekvenciaváltók, lágyindítók, villamos vezérlések bekötésében és szerelésében
  • Érintésvédelmi, villámvédelmi vagy tűzvédelmi felülvizsgálói jogosultsággal rendelkezel
  • Nehéz/könnyűgépkezelői alaptanfolyamot végeztél
  • Emelőgépkezelő jogosítványod van

Ajánlatunk:

  • Versenyképes alapbér
  • havi fizetés
  • Kiemelkedő cafeteria csomag
  • Éves, teljesítmény alapú bónusz
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül
  • Munkába járás támogatása
  • Lakhatási támogatás
  • Tanfolyamok
  • Több éves szakmai múlttal rendelkező csapat