Anyag- és készlettervező

pozíció

Székesfehérvár
2024. május 03.

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • Az ügyfelek igényeinek összegyűjtése és kezelése
  • A raktárak készletszintjének ellenőrzése és tervezése
  • Szállítások ütemezése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Szoros együttműködés a gyártástervezőkkel és értékesítési képviselőkkel
  • Vevői panaszok kezelése

Te vagy az ideális jelölt ha rendelkezel:

  • Releváns középfokú végzettséggel vagy 2-3 év gyártástervezői / ügyfélkezelői pozícióban van tapasztalatod.
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikáció angol nyelven
  • MS Office ismeretek
  • Tervezett és strukturált megközelítéssel
  • Csapatjátékos / együttműködő vagy
  • Funkciókon átívelő gondolkodásod van
  • Jó problémamegoldó képességed van
  • Csapatközpontúság és asszertivitás jellemez
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készséged van a munkatársakkal és az ügyfelekkel egyaránt

Amit cserébe nyújtunk neked:

  • Stabil, nagyvállalati hátteret
  • Csúcstechnológiájú berendezéseket
  • Világon egyedi és védett technológiákat
  • Elismert szakemberekből álló csapatot
  • Változatos és kihívást jelentő feladatokat
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomagot
  • Munkába járás támogatását
  • Lakhatási támogatást