EHS mérnök

pozíció

Székesfehérvár
2022. június 29.

Csatlakozz Székesfehérváron bővülő Keréktermék gyárunk új egységéhez, ahol prémium kategóriás alumínium kerekeket készítünk tehergépjárművekhez, kamionokhoz, autóbuszok és vontatókhoz. Egyedülálló és világszínvonalú gyártástechnológiákat alkalmazó, összesen mintegy 700 főt foglalkoztató gyáregységeinkben alumínium préskovácsolásával, megmunkálásával, illetve felületkezelésével foglalkozunk. Kimagasló termékeinek vevői az autóipari szektor legnagyobb busz és kamion gyártói. Vállalatunk egyik meghatározó tagjaként, támogató munkahelyi légkörrel és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében.

Milyen feladatokban számítunk Rád?
  • Elősegíted a biztonságos, környezettudatos és emberközpontú munkahely kialakítását, fenntartását
  • Szakmai támogatást adsz a gyártó területeknek
  • Kidolgozod, bevezeted és karbantartod a munkavédelmi szabályokat
  • Kialakítod és megvalósítod a folyamatos fejlesztést célzó munkavédelmi programokat
  • Elvégzed a felelősségi körödbe tartozó kockázatértékeléseket
  • Közreműködsz az EHS auditokon
  • Kivizsgálod a gyár területén előforduló EHS eseményeket
  • Részt veszel a gyár vállalkozókra vonatkozó biztonsági programjában
  • Munkavédelmi oktatásokat készítesz elő és tartasz
  • Szorosan együttműködsz az üzemegészségügyi, higiéniai, környezetvédelmi és tűzvédelmi szakemberekkel
Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel:
  • Felsőfokú munkavédelmi szakmérnök/ szakember végzettséggel
  • Multinacionális vállalatnál, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalattal
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudással
  • Számítógép-kezelői ismerettel (Windows, Word, Excel, PowerPoint)
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelő készséggel
  • Kezdeményezőkészséggel, önálló problémamegoldó képességgel
Amit cserébe nyújtunk Neked:
  • Modern munkakörnyezetet, szakmai fejlődési lehetőséget
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomagot
  • Munkába járás támogatást
  • Lakhatási támogatást