AP könyvelő

pozíció

8000 SZÉKESFEHÉRVÁR, VERSECI UTCA 1-15.
2021. április 19.
Csatlakozz Székesfehérváron bővülő vállalatcsoportunkhoz, amely évtizedek óta foglalkozik alumíniumipari termékek gyártásával. A Globális Szolgáltató szervezet szállító folyószámla könyvelési csapatába várjuk jelentkezésed.

MILYEN FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD?

  • Teljes körű bejövő szállítói számla könyvelés a bizonylatok alapján, a számviteli törvény és a Howmet belső szabályzatai szerint az SAP vállalatirányítási rendszerében
  • Egyenlegek egyeztetése, a munkájához szükséges nyilvántartások naprakész vezetése
  • Hiányzó számlák bekérése
  • Levelezés, kapcsolattartás és együttműködés belföldi/külföldi szállítókkal és társosztályokkal
  • Problémás számlák kezelése, javítása
  • Aktív részvétel a havi zárási folyamatokban

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA RENDELKEZEL:

  • Legalább középfokú végzettség
  • 1-2 év munkatapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Német vagy francia nyelvtudás előnyt jelent
  • Magabiztos excel tudás
  • Globális látásmód és kiváló analitikus képesség
  • Problémamegoldó készség
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság (határidők pontos betartása)
  • Stressz- és monotonitástűrő képesség

Előnyt jelent:

  • Hasonló könyvelési területen vagy SSC-nél szerzett tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszerek ismerete

Amit cserébe nyújtunk Neked:

  • Mobilitási célú lakhatási támogatás
  • Kiváló karrierfejlődési lehetőséget multinacionális környezetben
  • Felelősségteljes munkakört
  • Stabil vállalati hátteret és hosszú távú együttműködést
  • Kiváló juttatási csomagot (13. havi fizetést, karácsonyi juttatást, éves teljesítmény prémiumot, cafeteriat, egészségbiztosítást, életbiztosítást)