PLC Technikus/ Villamosmérnök

pozíció

Székesfehérvár, Keréktermékgyár
2021. január 12.
Ebben a pozícióban a Karbantartás és beruházás vezetőnek fogsz jelenteni. A mérnöki csoport egyik meghatározó tagjaként, felelős leszel a Keréktermék gyár termelési területein (Megmunkálás, Kikészítés) megtalálható PLC-s rendszerek, robotos cellák és egyéb automata megmunkáló, illetve kiszolgáló gépcsoportok/ berendezések informatikai, vezérléstechnikai felügyeletéért, fejlesztéséért, modernizálásáért. A pozíció hosszú távon biztosítja az üzemeink audit elvárásoknak való megfelelését, a villamos rendszerek egységes kialakítását és a meglévő, elavult rendszerek modernizálását.

MILYEN FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD?

  • Villamos vezérlések (PLC-k) és Robot programok felügyelete, folyamatos fejlesztése, szabványosítása, felmerülő hibák javítása
  • Új berendezések villamos üzembe helyezése, meglévő berendezések villamos fejlesztése
  • Iránymutatás és aktív részvétel a gépek vezérléseinek kialakításában, fejlesztésében, specifikáció kiírása, döntés-előkészítés
  • Elektromos karbantartói csapat szakmai támogatása, tervezett és folyamatos képzése a villamos vezérlések területén
  • Termelés hatékonyságának folyamatos fejlesztése, termelési költségek folyamatos csökkentése
  • Projektekben való részvétel és projektek önálló vezetés

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA RENDELKEZEL:

  • OKJ-s PLC programozói vagy villamosmérnöki végzettséggel
  • PLC ismeretekkel (Siemens, Moeller, Omron)
  • Kezdeményezőkészséggel és együttműködési készséggel
  • Önállósággal, problémamegoldó készséggel

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK:

  • Hidraulikus rendszerek vezérlésének ismeretét
  • Folyamatirányító rendszer (IFIX) ismeretét
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudást (szóban, írásban)

Amit cserébe nyújtunk Neked:

  • Modern, high-tech munkakörnyezetet
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomagot
  • Munkába járás támogatását
  • Lakhatási támogatást

HOGYAN TUDSZ JELENTKEZNI AZ ÁLLÁSRA?

Regisztrálj a toborzási rendszerünkbe az alábbi linken és töltsd fel önéletrazodat, hogy mielőbb megismerhessük szakmai karriered. Ezt követően pedig rövid időn belül megkeresünk Téged a megadott elérhetőségeiden, hogy megbeszéljük a kiválasztási folyamat további lépeseit.