Minőségügyi Mérnök

pozíció

Székesfehérvár, Keréktermékgyár
2021. január 11.
Vállalatunk egyik meghatározó tagjaként, támogató munkahelyi légkörrel és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében.

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Kidolgozod és bevezeted a specifikus Quality instrukciókat, illetve gondoskodsz a folyamatos javításukról és fejlesztésükről
  • Közreműködsz az IATF16949 és VDA auditokban, valamint képviseled a vállalatot a belső auditok során
  • Nyomon követed a teljesítménymutatókat, szükség esetén javító intézkedéseket kezdeményezel
  • Támogatod a termelési területeket, koordinálod a problémamegoldó csoportok munkáját
  • Részt veszel a vevő reklamáció kezelésben és kivizsgálásban
  • Kapcsolatot tartasz a beszállítókkal és a vevőkkel egyaránt

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel:

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel
  • Autóiparban szerzett min. 3 év releváns szakmai tapasztalattal
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással
  • AIAG, minőségügyi alapeszközök (FMEA, Control Plan, PPAP, APQP) és problémamegoldó technikák (8D, 5Why, Ishikawa) ismeretével
  • Méréstechnikai alapismeretekkel
  • Nagyfokú terhelhetőséggel, multitasking- képességgel
  • Kezdeményezőkészséggel és együttműködési készséggel

Előnyként értékeljük:

  • Német nyelvtudást
  • VW csoport minőségügyi követelményeiben való gyakorlati jártasságot
  • VDA szabványismeretet

Amit cserébe nyújtunk Neked:

  • Modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • Munkába járás támogatása
  • Lakhatási támogatás

Hogyan tudsz jelentkezni az állásra?

Regisztrálj a toborzási rendszerünkbe az alábbi linken és töltsd fel önéletrazodat, hogy mielőbb megismerhessük szakmai karriered. Ezt követően pedig rövid időn belül megkeresünk Téged a megadott elérhetőségeiden, hogy megbeszéljük a kiválasztási folyamat további lépeseit.