Gépkezelő

pozíció

Székesfehérvár, Keréktermékgyár
Az Arconic Wheel Product Europe autóbuszokhoz és kamionokhoz készít piacvezető préskovácsolt alumínium kereket. Kimagasló termékeinek vevői az autóipari szektor legnagyobb busz és kamion gyártói.

Szeretnél

  • Szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • Megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • Tanulni egy olyan csapatban, mely tele van olyan lelkes kollégákkal, mint Te?

Feladatok

  • A jóváhagyott szabványos folyamatok üzemeltetése a biztonsági, minőségi és technológiai előírásoknak megfelelően,
  • Termelő gépek kiszolgálása munkautasítások alapján,
  • Termék minőségének biztosítása a gyártás közben, minőségellenőrzés,
  • Működési probléma esetén azonnali jelzés a Segítségnyújtási láncon keresztül.

Elvárások

  • Folyamatos munkarend vállalása
  • Legalább általános iskolai végzettség,
  • A felvételi eljáráson történő megfelelés,
  • Egészségügyi alkalmasság

Ajánlatunk

  • Versenyképes alapbér
  • Törvényi szabályozásnál magasabb műszakpótlékok
  • Negyedéves teljesítményjutalom
  • Cafeteria csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag
  • Munkábajárás támogatása
  • Kulturális és egészségmegőrző programok

Előnyök

  • Targoncavezetői engedély,
  • Emelő-/könnyű-/nehézgépkezelő OKJ,
  • Műszaki végzettség vagy több éves ipari gyártásban szerzett tapasztalat.