Financial Controller Analyst

pozíció

Székesfehérvár, Keréktermékgyár
2021. január 11.
Csatlakozz Székesfehérváron bővülő Keréktermék gyárunkhoz, ahol prémium kategóriás alumínium kerekeket készítünk tehergépjárművekhez, kamionokhoz, autóbuszok és vontatókhoz. A munkakör céja a vállalat pénzügyi elemzői, kontrolling fókuszú feladatainak magas szintű ellátása, a költség-megtérülés- és eredményszámítások kimutatása, illetve elemzése révén. Vállalatunk egyik meghatározó tagjaként, támogató munkahelyi légkörrel és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében.

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Részt veszel a gyár éves pénzügyi tervezésében, a vállalati szintű tervek területekre való lebontásában
  • Heti- és havi elemzéseket, előrejelzéseket készítesz a készlettel, üzemi eredménnyel, szabad készpénz állománnyal (FCF) és árbevétellel kapcsolatosan
  • Az általad összeállított terv-tény elemzések mentén folyamatosan együttműködsz a társosztályokkal, mint a Termelés, Karbantartás, EHS, HBS (Howmet Business System), HR
  • Nyomon követed a termelési, és általános költségek alakulását, beszámolókat küldesz a vállalat menedzsmentjének és az amerikai anyavállalatnak
  • Véleményezed a tervezett beruházásokat (CAPEX) és elvégzed a vonatkozó pénzügyi-megtérülési számításokat
  • Adatokat biztosítasz a gyár pénzügyi- és üzleti folyamataira vonatkozó külső-belső auditok során

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel:

  • Szakirányú (pénzügyi, gazdasági) felsőfokú végzettséggel
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással
  • Termelő vagy szolgáltató vállalatnál, hasonló munkakörben szerzett 3-5 év szakmai tapasztalattal
  • Nagyfokú terhelhetőséggel, multitasking- képességgel
  • Kiváló kapcsolatteremtő és együttműködési készséggel

Előnyként értékeljük:

  • Oracle, Hyperion rendszerek használatában való jártasságot

Amit cserébe nyújtunk Neked:

  • Elismert szakemberekből álló csapatot
  • Változatos és kihívást jelentő feladatokat
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomagot
  • Munkába járás támogatását
  • Lakhatási támogatást

HOGYAN TUDSZ JELENTKEZNI AZ ÁLLÁSRA?

Regisztrálj a toborzási rendszerünkbe az alábbi linken és töltsd fel önéletrajzodat, hogy mielőbb megismerhessük szakmai karriered. Ezt követően pedig rövid időn belül megkeresünk Téged a megadott elérhetőségeiden, hogy megbeszéljük a kiválasztási folyamat további lépeseit.