Duális IT gyakornok

pozíció

Székesfehérvár
2024. április 23.

Szeretnél

  • a megszerzett elméleti tudás mellé gyakorlati tapasztalatot?
  • előnyt élvezni a munkaerőpiacon az egyetem befejezése után azáltal, hogy projektmunkákon keresztül gazdagítod ismereteidet?
      Akkor gyere, fejlődjünk együtt!

Feladataid egy átlagos napon:

  • Döntéstámogató információ szolgáltatás adattárházakból
  • Felhasználói, vezetői riportok, jelentések fejlesztése
  • Gyártást támogató, IPAR 4.0 megoldások fejlesztése
  • Fejlesztési lehetőségek folyamatos keresése és kivitelezése
  • Projektekben való részvétel (Infrastruktúra fejlesztés, hatékonyságnövelés, minőégirányítás, energiamenedzsment)
  • Informatikai eszközök nyilvántartásának kezelése
  • Active Directory kezelés
  • Termelési informatikai eszközökhöz és rendszerekhez támogatás nyújtása
  • CISCO hálózat fejlesztési projekt
  • Új gyártósorok rendszerbe integrálása

Elvárások:

  • Villamosmérnök, Mérnökinformatikus, Műszaki menedzser területre vonatkozó duális tanulmányok
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony a munkavégzés teljes időtartama alatt
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • PC hardware ismeretek
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • MS Windows operációs rendszerek ismerete

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Programozási ismeretek
  • SQL ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Hosszútávú elköteleződés
  • Adatbáziskezelésen szerzett tapasztalat
  • ERP rendszerek ismerete (Oracle, SAP)

Amit kínálunk:

  • Duális diplomaszerzési lehetőség
  • Aktív részvétel a gyáregység mindennapi tevékenységében
  • Autóipari beszállítónál szerzett valódi munkatapasztalat