CNC Gépbeállító

pozíció

Székesfehérvár
2024. május 17.

Szeretnél

  • szakmailag fejlődni és formálni a világot?
  • megvalósítani magad kreatív környezetben?
  • tanulni egy olyan csapatban, akik annyira lelkesek, mint te?
 Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden!

Feladataid egy átlagos napon:

  • automata gyártócelláink folyamatos üzemelésének biztosítás
  • típusváltásokat végzése vagy támogatása
  • CNC gépeken alapvető beállításokat végrehajtása
  • ipari robotok kezelése/folyamatokra való betanítása
  • technológiai paraméterek, beállítások folyamatos elleőrzése, korrekció végzése
  • új technológiák, termékek bevezetésében való részvétel

Várjuk jelentkezésed ha:

  • Műszaki végzettséggel (pl. CNC forgácsoló) vagy több éves ipari gyártásban szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Vállalod a következő munkarendet: 12 órás folyamatos műszak

Előnyt jelent:

  • CNC, robot vagy automatizálási technikus bizonyítvány
  • Számítógépes programok legalább alapszintű ismerete (AutoCAD, SolidWorks, CIMCO)
  • Emelőgép vagy targoncakezelői OKJ végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Negyedéves teljesítmény jutalom
  • Cafeteria csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag
  • Munkábajárás támogatása
  • Kulturális és egészségmegőrző programok