Planner

pozíció

Székesfehérvár
2024. május 13.

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • Gyártásba ütemezed a beérkező vevői igényeket, amelyek alapján napi szinten megtervezed és nyomon követed a belső termelési folyamatokat a Finishing és a Dura-Bright megmunkáló területeken
  • Szorosan együttműködsz a termelési területekkel (Területvezetőkkel, Műszakvezetőkkel, Mérnökökkel) és a Logisztika csapat többi tagjával (Alapanyagtervezőkkel, Termeléstervezőkkel, Kiszállítástervezőkkel, Vevői kapcsolattartókkal)
  • A többszáz féle keréktermék típus vonatkozásában, gondoskodsz az optimális belső készletgazdálkodás megvalósulásáról
  • Ellátod az egyéb terület specifikus feladatokat: részt veszel az éves fémleltár elkészítésében, bizonyos esetekben helyettesíted a kollégáidat

Várjuk jelentkezésed ha:

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel (közgazdasági, logisztikai, mérnöki, műszaki, pénzügyi területek egyikén)
  • 2-3 év gyártókörnyezetben szerzett releváns munkatapasztalattal
  • Haladó MS Office Excel tudással
  • Magabiztos angol nyelvtudással
  • Nagyfokú terhelhetőséggel, multitasking- képességgel
  • Analitikus gondolkodásmóddal és rendszerszemlélettel
  • Kezdeményezőkészséggel és változások kezelésének képességével

Előnyt jelent:

  • Multinacionális (autóipari) vállalati hátteret
  • Oracle vállalatirányítási rendszer ismeretét
  • Aktív német nyelvtudást

Amit kínálunk:

  • Kiemelt alapbér
  • Kiemelkedő cafeteria csomag
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül
  • Hiányzásmentes jutalom
  • Utazás támogatás, vállalati vidéki buszjáratok
  • Irodai munkarend